Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ЦБС Печерського району

Нові надходження

Нові надходження від 25.02.2019


Пукас Н.
Каштанів київських листочки

Каштанів київських листочки / Н. Пукас. - Київ : Фенікс, 2018.-112 с.
ISBN 978-966-136-579-6

Книга Надії Пукас «Каштанів київських листочки» - життєві ескізи до картини життя столиці і її мешканців.
Книга ввібрала у себе 8 оповідань і повість. Читач знайде в них ситуацію, яка не раз траплялася з ним самим. Кожен рядок пронизаний любов'ю до героїв, співзвучністю переживань до їх проблем, радістю за їх вирішення.
Книга написана добірною, гарною, пісенною мовою. Змістовно. Цікаво.
.
.
.


Черкас Наталя
Круті сходи

Круті сходи : соціально-психологічний роман / Наталя Черкас. — Київ : Фенікс, 2018. - 328 с.
ISBN 978-966-136-617-5

«Круті сходи» - другий соціально-психологічної роман автора (після роману «Чисті джерела»).
Юна наївна провінціалка з бідної родини Надія щосили намагається «вибитися в люди». Прагне гідної освіти, успіху в професійному житті; мріє про справжнє кохання, родинне щастя - в особистому. І все це відбувається на тлі останнього десятиріччя існування Радянського Союзу.
Чи вистоїть, не зламається під тиском трагічних обставин надшвидкої руйнації звичного з дитинства світу? Як подолає круті сходи випробувань долі в самій гущині апокаліптичних подій агонії «Імперії зла»?
.


Курись О.
Шлях вітру. Південна віхола

Шлях вітру. Південна віхола: роман / Олександр Курись. -Київ : Фенікс, 2018. - 368 с.
ISBN 978-966-136-577-2

Ця оповита сивим мороком давнини історія одного життя, в якому перехрещуються кохання та зрада, військова звитяга та підлість, відданість та ницість, розгортається в часи протистояння язичництва та раннього християнства - у V ст. нашої ери. В романі продовжується оповідь про неймовірні пригоди юнаків з полянського племені, котрі вирушають на пошуки своїх наречених, що їх було викрадено під час набігу гунів на село. Хлопці переправляються через Дунай на візантійську територію справедливо вважаючи, що саме туди гуни мали продати полонянок. Багато яких пригод довелось пережити юнакам на чужій землі.
Пройшовши через горнило кількох воїн на неосяжних теренах Східної імперії, попутно шукаючи сліди дівчат, вони, нарешті, опиняються в столиці християнського світу - Константинополі. Головний герой (в поганстві - Вітер) приймає хрещення та робить фантастичну кар'єру від простого легіонера до командуючого (архонта) особистої гвардії імператриці Євдокії (401-460 р. життя). Юнаки на чолі із Вітром переживають карколомні, повні небезпек, пригоди, що розгортаються на тлі реальних подій життя імператриці, котра сама колись була язичницею та зазнала в житті злет на найвищий, можливий для жінки, соціальний шабель у імперії та стрімке падіння, спричинене заздрістю. Пошуки зниклих дівчат, котрих шукають по всіх шинках, майстернях та борделях імперії - головна мета хлопців. Нарешті вони, здавалось, натрапили на слід та, навіть, знайшли одну дівчину, як життєвий крах імператриці перекреслює їхні мрії. І все треба починати спочатку...


Кухарський В. П.
Нариси про Оболонь

Нариси про Оболонь: від давнини до наших днів / Володимир Кухарський. - Київ : Фенікс, 2018. - 224 с.: іл.
ISBN 978-966-136-586-4

Вже не одне століття північну частину Києва називають Оболонню. Це один з найбільших житлових масивів нашого міста. І його особливість в тому, що він практично весь побудований на намитому ґрунті. У давнину ця місцевість відігравала важливу роль у житті міста. Часом тут відбувалися непрості й драматичні події.
Нариси про Оболонь - це своєрідний історичний довідник, де зібрано цікаві факти, легенди, літописні згадки, археологічні знахідки, а також унікальні фотографії.
.


Тарас Шевченко та дворянські родини

Тарас Шевченко та дворянські родини : збірка нарисів / Національний музей Тараса Шевченка - Київ : Фенікс, 2018.-448 с.:іл.
ISBN 978-966-136-587-1

Пропонована книга є збіркою нарисів про дворянські родини - нащадків козацької старшини ХУІІ-ХУІІІ ст., сучасників Тараса Шевченка.
Вони були тими особистостями, спілкування та взаємовпливи з якими спонукали митця до створення значної частини його поетичних та малярських шедеврів. 18 нарисів в історичному зрізі, що іноді ведуть до сьогодення, не тільки змінюють наші уявлення про митця, а й відкривають нам спадковість і водночас відмінність поколінь, які вважали себе елітою та були творцями, зокрема, й українського культурного і політичного простору.
.


Венгринович О.
Точка Неповернення

Точка Неповернення : поезія / Олеся Венгринович. - Київ : Фенікс, 2018. - 116 с.: іл.
ISBN 978-966-136-582-6

Є події, які остаточно і безповоротно змінюють наше життя. Точка Неповернення в цій збірці - це часова риска, за яку не можна повернутись. Збірка поділена на сім розділів. Кожен із розділів символізує окремий досвід - досвід пізнання, досвід чекання, досвід боротьби, досвід втрат, досвід закоханості, радості, ейфорії.
Точка Неповернення - це збірка поворотних моментів та подій, після яких людина не може залишитись такою, як була до тієї миті. Частина віршів написані на історичному рубежі, позначеному потужним виявом громадської свідомості, національного духу. Дар життя - це вічна дорога із сотень точок неповернення. Це ті точки, які формують, ніби зірки, окремі сузір'я із наших життів на небі Всесвіту.
.
.


Батурин С.
Манливі обійми Місяця

Манливі обійми Місяця : роман / Сергій Батурин. - Київ : Фенікс, 2018.-272 с.
ISBN 978-966-136-575-8

Чи має людина право на відплату, якщо інакше добитися справедливості неможливо?
Головний герой роману, екс-чемпіон світу та Європи з боксу Олег Глоба змушений вдатися до помсти. Випадково він з перших днів опиняється у вирі подій Революції Гідності. Саме там він знаходить нового друга студента Вадима.
Одного разу Вадима викрадають невідомі. Олег береться за розшуки. Виявляється, що ниточки до цього злочину тягнуться з далекого минулого, а причинами є давні події, деякі з котрих Олег майже забув, а про інші й не здогадується.
Слідкування, погоні, підпільні боксерські поєдинки — через усе це змушений буде пройти Олег, рятуючи свого друга. Глоба спочатку й не уявляє, якого могутнього й підступного ворога має, яка жорстока боротьба буде йому нав'язана які карколомні пригоди він змушений буде пережити і в столиці, й в анексованому Криму, яких рішучих вчинків вимагатиме від нього життя, але на нього вже чекають стрімкі повороти долі та неочікувана розв'язка трагічних подій, і через усі випробування він муситиме пройти гідно...


Тартт Д.
Таємна історія

Таємна історія : роман / Донна Тартт ; пер. з англ. Б. Стасюка. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2017. — 560 с.
ISBN 978-617-12-4121-3
ISBN 978-1-4000-3170-2 (англ.)

Молодий каліфорнієць Річард Пейпен вступає до приватного коледжу в Новій Англії. Соромлячись свого походження, він із захватом дивиться на п'ятірку обраних — студентів, що навчаються на курсі давньогрецької в харизматичного професора Джуліана. Близнюки Чарльз і Камілла, інтелігентний Генрі, витончений Френсіс та веселий Банні — всі вони ніби оточені аурою недосяжності.
Та ось завдяки щасливому випадку Річард стає студентом Джуліана і входить до цієї закритої спільноти. Молоді люди майже весь час разом, і ніщо не віщує біди. Проте любов до античної культури врешті-решт призводить до зовсім не давньогрецької трагедії, і на землю біля коледжу проливається кров...


Кіз Д.
Війни Міллігана

Війни Міллігана: роман /Деніел Кіз; пер. з англ. Т. Івчен-ко. — Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. — 384 с.
ISBN 978-617-12-4526-6
ISBN 978-0-241-13291-3 (англ.)

Коли здається, що всі неприємності вже позаду, життя ставить перед Біллі нове випробування. На нього чекає курс лікування в психіатричній клініці для злочинців у Лімі. Це місце вважається справжнім пеклом на землі. Те, що коять з пацієнтами у цих стінах, має залишатися моторошною таємницею. Побиття та щоденні знущання — далеко не найжахливіше з того, що чекає на Біллі. Але він не такий, як інші хворі. Він має 24 особистості та безмежну волю до життя. У голові Біллі точаться запеклі війни, і його намагатимуться знищити, не розуміючи, що мають справу не з ним одним... Яка боротьба буде простішою — із системою чи із самим собою?


Джессіка Бекол
Право на помилку

Право на помилку: 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки / пер. з англ. Ілони Віннічук. - К.: Книголав, 2018. - 272 с. - (Серія «Полиця нон-фікшн»).
ISBN 978-966-97639-8-3

З чого починається шлях до успіху? І що може трапитися на ньому? Чи справді люди, які досягли вершин і так багато говорять про «цінності навчання на помилках», могли коли-небудь помилятися?
Американська письменниця Джессіка Бекол вирішила глибше дослідити ці питання. В основі книжки «Право на помилку» - двадцять п'ять інтерв'ю з успішними жінками, які працюють у найрізноманітніших сферах: від мистецтва до фінансів та технологій. Усі вони зізнаються, що стали цілеспрямованими та позитивними лідерками лише завдяки власним помилкам і висновкам. Історії про серйозні життєві ситуації, кумедні епізоди та найжорсткіші робочі моменти, а також безліч корисних порад - ось що ви знайдете на сторінках цієї книжки. Це ідеальне чтиво для жінок, які лише починають власну кар'єру і прагнуть розвиватися, а також для кожного, на чию думку, успіх чекає лише на тих, хто ніколи не помиляється.


Етвуд М.
Сліпий убивця

Сліпий убивця: роман / Марґарет Етвуд; перекл. з англ. О. Оксе-нич. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018.-512 с.
ISBN 978-617-12-4555-6 (дод. наклад)
ISBN 978-1-86049-880-0 (англ.)

Лора завжди була дивачкою, Айріс — стриманою, не схожою на сестру. Та попри всі розбіжності вони мали спільну долю, спільну історію, прикрості, розділені на двох... А потім у їхньому житті з'явився ексцентричний письменник Алекс, а з ним прийшло й дещо інше...
Те фатальне, що змінило життя сестер і стало причиною зникнення Лори. Єдине, що лишила по собі молодша сестра, — скандальна й загадкова книжка про стосунки жінки й чоловіка, який розповідав своїй коханці фантастичні історії про світ, де мешкають сліпі вбивці...


ДашварЛ.
Ініціація

Ініціація : роман / Дашвар Люко. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. — 416 с.
ISBN 978-617-12-5390-2

Стара Костомарова не пам'ятає, як опинилася на тому забутому богом хуторі. «Чорні ріелтери» відібрали її квартиру, а жінку спровадили подалі від Києва. Селянин Перегуда дав їй притулок, він навіть вийшов на нотаріуса Германа, який обдурив стару. А коли повернувся на хутір, то вже ні хати, ні Костомарової не було...
Тим часом у Києві дівчина Меланія потрапляє у вир дивних подій. Усе починається зі снів про мерців, далі — зустріч із нотаріусом Германом та його зникнення. І Блейк, у якого Меланія закохується до нестями і який зраджує її. Від того часу дівчині сниться вже інший сон: про розлючений натовп, стару жінку, Блейка, який просить про допомогу... От-от шляхи всіх героїв перетнуться. І тоді кожен з них — хоче він того чи ні — пройде свою ініціацію. Ініціацію на право вважати себе людиною...


Лис В.
Стара холера

Стара холера: роман / Володимир Лис. — Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. — 272 с.
ISBN 978-617-12-4949-3 (дод. наклад)

Єва була найвродливішою дівчиною в селі, але чоловік, якого вона покохала на все життя, одружився з її сестрою Павлиною. Єва поламала їхній щасливий шлюб... А на старість лишилася самотньою. Як і Адам, що все життя до нестями любив чужу дружину. Друзі Адама, колишні хулігани та відчайдухи, «дідусі-розбійники», вирішують одружити цих двох. Та як звести упертих самітників?
Тим часом у великому місті Ліза, онука Павлини, будує своє життя разом із коханим Степаном. Однак, здається, вона втрапила у велику халепу... І тепер спалахне боротьба двох молодих за своє щастя, і несподівано в цю боротьбу втрутяться не такі вже й прості діди з поліського села...


Лис В.
І прибуде суддя

І прибуде суддя: роман / Володимир Лис. — Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. — 240 с.
ISBN 978-617-12-4674-4

Знайомство з містечком Стара Вишня для молодого випускника юрфаку Георгія виявилося моторошним. На його руках померла провідниця потяга Людмила. Незабаром знаходять задушеною дівчину Нілу. Георгій відчуває: в Старій Вишні коїться щось дивне й жахливе. Останньою краплиною стає раптове самогубство судді, після чого містечко поринає в темну круговерть...
Але виявляється, що саме Георгій має стати наступником загиблого. Він одержимий жагою справедливості, бажанням нещадно карати винних та нарешті розплутати всі темні історії.
.


Кідрук М.
Де немає Бога

Де немає Бога : роман / Макс Кідрук. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. — 480 с. : іл.
ISBN 978-617-12-4950-9 (дод. наклад)

Доведена до відчаю українка з великою сумою грошей, яка ігнорує дзвінки від чоловіка. Росіянин-пілот, який намагається приборкати аерофобію після загибелі коханки в катастрофі рейсу МН17. Найвідоміший політик Баварії на пікові кар'єри, який ненавидить свою роботу. Гравець американської Національної футбольної ліги, життя якого розвалилося після одного невдалого розіграшу. Таємний папський кардинал, який прямує до країни, де офіційно не існує Католицької церкви... Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них — рейс 341, і він веде до найбільшого випробування в їхньому житті.
«Де немає Бога» — спроба збагнути, чи є всередині нас те, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога.


Браун Д.
Джерело

Джерело : роман / Ден Браун ; переклад з англ. Г. Яновської. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. — 528 с.
ISBN 978-617-12-4752-9 (дод. наклад)
ISBN 978-0-38551-423-1 (англ.)

Споконвіку релігії світу намагалися пояснити походження людини. І ось колишній учень Роберта Ленґдона, відомий мільярдер та винахідник Едмонд Кірш, здійснює відкриття, яке здатне не просто похитнути, а спростувати постулати всіх релігій. На сенсаційну лекцію в музеї Ґуґґенхайма в Більбао запрошено й професора Роберта Ленґдона. Але Кірш не встигає представити свою неймовірну теорію — його вбито. Відповіді на питання сховані в матеріалах лекції Кірша, яка захищена 47-значним паролем...
Тепер від професора Ленґдона та директорки музею Амбри Відаль залежить, чи дізнається світ таємницю свого походження. Складні головоломки, втеча від іспанської поліції, смертельні сутички, загадки, схожі на химерні будівлі славетного Ґауді, запаморочливі хитросплетіння вуличок Барселони... І десь серед цього виру сховане воно — джерело...


Ялом І.
Шопенгауер як ліки

Шопенгауер як ліки : психотерапевтичний роман / Ірвін Ялом ; переклад з англ. В. Кумченко. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. — 512 с.
ISBN 978-617-12-4315-6

Звичайний психотерапевт Джуліус Герцфельд дізнається, що в нього виявили меланому і жити йому залишається щонайбільше рік. Кардинально переосмисливши своє минуле, він раптово вирішує дізнатися, як склалося життя тих пацієнтів, яким він не зміг допомогти. Зокрема життя Філіпа Слейта — сексуально одержимого хіміка-соціопата.
Під час зустрічі Джуліус розуміє, що Філіпу вдалося вилікуватися самотужки завдяки... філософії Артура Шопенгауера. Тепер лікар та пацієнт у певному сенсі міняються місцями...


Аткінсон, Кейт
Руїни бога

Руїни бога / Кейт Аткінсон; пер. з англ. Ярослави Стріхи. — К.: Наш формат, 2017. — 416 с.
ISBN 978-617-7279-68-5 (паперове видання)
ISBN 978-617-7513-69-7 (електронне видання)

«Руїни бога» — це сіквел роману «Життя після життя», який неперевершена письменниця Кейт Аткінсон присвятила молодшому братові Урсули Тедді.
Це драматична історія майбутнього поета, героїчного льотчика, батька й турботливого дідуся, який пережив війну й бачив багато такого, чого не можна передати словами. Проте зрештою виявиться, що всі воєнні перипетії, крізь які пройшов Тедді, і близько не дорівняються до тих проблем, які чекатимуть на нього в майбутньому.
.


Сакс Олівер
Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом, та інші історії з лікарської практики

Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом, та інші історії з лікарської практики. / Олівер Сакс ; пер. з англ. Олена Опанасенко. — К. : Наш формат, 2017. —288 с.
ISBN 978-617-7279-48-7 (паперове видання)
ISBN 978-617-7513-19-2 (електронне видання)

«Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом» — це збірка незвичайних історій пацієнтів, з якими працював доктор Сакс.
Його пацієнти втратили спогади, зважають власні кінцівки «чужими», мають незбагненні здібності до складних обчислень і безліч інших відхилень від «норми», що показують, наскільки наш світ розмаїтий. Фізичний і духовний зв'язок з реальністю, мов нитка Аріадни, — Сакс бере за руку тих, хто її втратив, і шукає виходу з екзистенційного лабіринту.
Рекомендовано всім, хто цікавиться, як «влаштовано» людину.


Кусумано Майкл А., Йоффі Девід Б.
Стратегії геніїв. П’ять найважливіших уроків від Білла Ґейтса, Енді Ґроува та Стіва Джобса

Стратегії геніїв. П’ять найважливіших уроків від Білла Ґейтса, Енді Ґроува та Стіва Джобса. / Майкл А. Кусумано, Девід Б. Йоффі ; пер. з англ. С. Новікової. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. — 256 с. : іл.
ISBN 978-617-12-2445-2 (дод. наклад)
ISBN 978-0-06-237395-3 (англ.)

Як стають видатними стратегами? Ґейтс, Ґроув і Джобс були першими «бізнес-зірками» в сучасному світі технологій. Аналізуючи їхній тридцятирічний досвід управління компаніями сукупною вартістю в 1,5 трильйона доларів — Microsoft, Intel та Apple — автори цієї книжки сформулювали п’ять основних правил, що виявилися спільними в їхньому стратегічному плануванні та дозволили випередити конкурентів, які цими принципами нехтували. Саме ці правила допомогли стільниковому телефону iPhone далеко посунути індустріальних гігантів Nokia та BlackBerry, крихітній компанії Microsoft із Сіетла взяти гору над своїм головним замовником — на той час найдорожчою у світі компанією IBM, а майже збанкрутілій фірмі Intel здолати японців, корейців та європейців у боротьбі за світове лідерство в новій революційній технології — виробництві мікропроцесорів.
Ця книжка — путівник найкращими сторінками досвіду стратегічного планування, управління та практичної діяльності, який дозволить будь-кому стати ефективним стратегом, як Ґейтс, Ґроув чи Джобс.


Плохій, Сергій.
Козацький міф. Історія та націєтворення в епоху імперій

Козацький міф. Історія та націєтворення в епоху імперій / Сергій Плохій ; Авториз. пер. з англ. Миколи Климчука. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. — 400 с. : іл.
ISBN 978-617-12-4751-2

У своїй праці Сергій Плохій розгадує таємницю легендарної «Історії русів». Цей текст називають одним з найважливішим і найвідомішим у модерній українській історії. Але попри це «Історія русів» мала осі ознаки національної містифікації. Сергій Плохій намагається сягнути самої суті тексту, не тільки з'ясувати, хто був його автором, а й пояснити внутрішню логіку і мету цієї історичної пам'ятки. Досліджуючи історію відкриття та публікації «Історії русів», автор звертається до епохи українського козацтва з початку XVI до початку XIX століття, шукаючи зв'язок між історією, міфом націєтворенням від наполеонівський часів до нашим днів.
«Головне моє завдання лежить поза сферою пошуку конкретного автора "Історії русів". Я хочу передусім з'ясувати витоки тексту, який гіпнотизував цілі покоління дослідників. Я розглядаю "Історію русів" у її оригінальному політичному, ідеологічному та культурному контексті, що дає змогу окреслити час її створення і коло причетним до цього людей».


Кінг С.
Керрі

Керрі: роман / Стівен Кінг ; пер. з англ. В. Ракуленка. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. — 224 с.
ISBN 978-617-12-5114-4 (дод. наклад)
ISBN 978-0-307-74366-4 (англ.)

Вона була з тих, кого називають аутсайдерами, «непопулярними» підлітками. Кпини та знущання однокласників стали частиною її життя. Коли інші тінейджери зустрічалися, ходили на вечірки та поступово дорослішали, вона жила в справжньому пеклі, яке створила схиблена на релігії мати-фанатичка. Здавалося, світ ненавидів розгублену дівчину й не хотів помічати її страждань.
Покинута всіма, вона несвідомо виплекала в собі силу, здатну знищити кривдників. Силу, яка одного дня змусить усіх назавжди запам'ятати її ім'я. «Керрі» — останнє, що вони встигнуть сказати перед смертю...
.


Кінг С.
Про письменство

Про письменство / Стівен Кінг; перекл. з англ. Д. Шостака. — 2-ге вид. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. — 272 с.
ISBN 978-617-12-3427-7
ISBN 978-1-4391-9363-1 (англ.)

«Про письменство» — це водночас і дотепні та відверті мемуари Стівена Кінга, і збірка порад успішного письменника початківцям на основі власного досвіду.
Тільки найнеобхідніше й найголовніше для авторів усіх жанрів, які прагнуть писати книжки, що розходитимуться мільйонними накладами по всьому світу.
.
.
.
.
.

Нові надходження від 23.01.2019

Нові надходження від 18.09.2018

Нові надходження від 09.07.2018

Нові надходження від 05.04.2018

Нові надходження від 27.11.2017