Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняБібліотека естетичного виховання. Події

Сторінки:  1     2     3     4     5   
У мінігалереї "Стелаж" бібліотеки естетичного виховання з 25 лютого працює виставка "Казка казок" - мініатюри відомого художника Анатолія Кокоріна, присвячені Хансу Крістіану Андерсену. Більше...

Людині завжди чогось бракує. Як там співалось у пісні: "...зимою - лета, осенью - весны..." Ось, ось взимку - літа. Спогади про тепле сонце, про зігріту ним травичку, вдалу риболовлю, чарівного кота, який, здається, ще більше порудів під пекучими сонячними променями тощо... Все це та інше у новій експозиції мініатюрного живопису Лариси Пуханової "Згадуючи літо", що з 14 грудня розмістилася у міні-галереї "Стелаж" бібліотеки естетичного виховання.

Більше...

10 грудня вихованці викладача з вокалу Софії Трусенко влаштували для нас та наших читачів, які того дня відвідали бібліотеку, концерт-презентацію збірки дитячих пісень "Про що шепоче море?". Збірки на слова і музику самої Трусенко. Більше...

"Шекспір українського театру" - так називається фото-книжкова виставка, присвячена 175-річчю від дня народження письменника, драматурга, актора, одного з корифеїв українського побутового театру Івана Карпенка-Карого, що відкрилась 3 грудня у бібліотеці естетичного виховання. Щодо його діяльності як драматурга, то з 18 п'єс принаймні 3 досі не сходять зі сцен театрів: "Мартин Боруля", "Сто тисяч", "Хазяїн".

Більше...

Наша улюблена невтомна мандрівниця Лариса Пуханова, перебуваючи на пленері в Дрогобичі, відкрила для себе творчість Бруно Шульца. І вона настільки захопила художницю, що тій захотілось поділитися й з іншими своїми враженнями від міста, в якому працював непересічний майстер. Завдяки цьому 26 листопада у бібліотеці естетичного виховання відкрилась експозиція "Я записую світ, який збирається зникнути".

Більше...

Виповнюється 125 років від дня народження Григорія Гурійовича Верьовки - композитора, педагога, видатного хорового диригента, який стояв біля витоків створення Національного заслуженого академічного народного хору України, названого його ім'ям. Тож до цієї дати 19 листопада бібліотека естетичного виховання відкрила фото-книжкову виставку "Голос до голосу". І запросила на відкриття своїх добрих знайомих - учнів київської музичної школи №4 імені Дмитра Шостаковича та їх викладача з вокалу Софію Трусенко.

Більше...

Так називали тенора №1 у світі його затяті шанувальники. Цього року Лучано Паваротті виповнилось би 85 років, але... Напередодні пам'ятної дати, 18 жовтня, у бібліотеці естетичного виховання було відкрито фото-книжкову виставку "Божественний голос". Більше...

"Ходімте в сад. Я покажу вам сад..." - саме цими словами з одноіменного вірша Миколи Вінграновського хотілось би розпочати мандрівку у світ захоплення красою природи відомої київської художниці Лариси Пуханової. Світ, який вона відкриває для відвідувачів бібліотеки естетичного виховання у галереї "Образ" з 15 жовтня. "Мій сад" - називається експозиція її живописних полотен, в яких реалістичні квіти і плоди немов окутані флером, що додає романтичності образам троянд, півоній й інших жителів Ларисиного саду.

Більше...

Нинішнього року Національному академічному драматичному театру імені Івана Франка виповнилось 100 років. Тож бібліотека естетичного виховання не могла оминути цю подію, і 11 жовтня відкрила в своїх стінах фотокнижкову виставку "Франківці". Більше...

Нинішнього року виповнилось би 100 років народному артисту України Миколі Гриньку. І з нагоди цієї дати 5 жовтня в бібліотеці естетичного виховання було відкрито фото-книжкову експозицію "Людина і образ".

Більше...

Сторінки:  1     2     3     4     5