Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняЦРБ ім.М.Є.Салтикова-Щедріна. Події

Сторінки:  1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12     13     14     15     16     17     18     19     20     21   

Україна зробила великий внесок в освоєння космосу.  Саме наші винахідники й конструктори розробили багато рішень, які дозволили виводити спочатку супутники, а потім і пілотовані ракети на орбіту та за межі Землі, ну а наші виробництва втілювали їх в життя. Працюють в космічній сфері вони й до нині. На віртуальній виставці «Імена України в космосі» ми нагадаймо вам про найвидатніших українців, які й досі відомі усьому світу.

Більше...

На віртуальній виставці «Імена України в космосі» ми нагадаймо вам про найвидатніших українців, які й досі відомі усьому світу (2 частина).

Більше...

В наш час турбота про здоров’я – одне з найбільш актуальних питань. Адже навіть в рамках пандемії – чим кращій імунітет, чим здоровіша людина, тим легше переноситься хвороба. На жаль багато хто з нас немає можливості повноцінно приділяти увагу необхідним фізичним вправам, особливо серед тих, хто багато годин працює за комп’ютером. До Всесвітнього дня здоров’я ми пропонуємо вам віртуальну виставку-пораду «Здоров’я на робочому місці», де розповімо про прості вправи, які ви можете робити прямо за робочим столом.

Більше...

Локдаун триває і ми продовжуємо розповідати вам про книги, якими нещодавно поповнився фонд бібліотеки ім. М.Є. Салтикова-Щедріна на виставці «Бібліотека рекомендує».

Більше...

В наш бурхливий час, коли люди дуже зайняті справами, не завжди є можливість взяти паперову книгу і зануритися в читання. Тому все більш популярною становиться альтернатива звичайним книжкам – аудіокнига. Розважальні, освітні, наукові – наразі існують тисячі аудіокниг на будь-яку тематику. Щоб вам було легше їх знайти пропонуємо вам виставку-рекомендацію «Нема коли читати – слухай!», де представлені сайти з безкоштовними україномовними аудіокнигами.

Більше...

Локдаун – це час не тільки сумувати, але й почитати щось цікавеньке, щоб себе розрадити. Дамо вам кілька порад на виставці «Бібліотека рекомендує».

Більше...

Вірші – важлива складова культурного надбання кожної нації. Вони змушують сміятися і плакати, надихають і вражають, за їх допомогою зізнаються в коханні та спонукають пишатися своєю країною. До Всесвітнього дня поезії ми на віртуальній виставці «Співочі рядки» зібрали для вас кілька найвідоміших віршів українських класиків та сучасних письменників. Насолоджуйтесь!

Більше...

Локдаун - це не тільки проблема, але й можливість зайнятися самоосвітою, отримати нові знання, а може й нову спеціальність. Однак в наш час не завжди є фінансова можливість записатися на курси. Пропонуємо вам виставку-пораду «Безкоштовна освіта - це реально», де зібрані посилання на різноманітні безкоштовні онлайн-курси.

Більше...

Розпочинається Шевченківський тиждень, коли Україна відзначає день народження Тараса Григоровича Шевченко. Пропонуємо вам невеличкий фліпбук - «Образ Шевченко у 21 сторіччі», де ви побачите - яким уявлять собі Кобзаря сучасні українські митці. Більше...

Ось вже на вулицях панує весна і до нас наближається свято 8-го березня – Міжнародний жіночий день. Традиційно жінки чекають в цей день приємностей від своїх коханих, перед якими встає питання – що ж подарувати. Пропонуємо вам в допомогу віртуальну виставку-пораду «Любов живе на сторінках», де розповімо про світові бестселери про справжнє кохання.

Більше...

Сторінки:  1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12     13     14     15     16     17     18     19     20     21