Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Бібліотека ім.М.Трублаїні. Події

Інші події          

Всеукраїнський тиждень дитячого читання "Святкує книга іменини"

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання "Святкує книга іменини" бібліотека ім.М.Трублаїні підготувала і провела найрізноманітніші заходи.

До уваги дітей були: літературний круїз "Кожна книга - це країна", літературні перегони "Увімкни казку", бібліожмурки "З книгою по життю"; відбулася прем'єра нових книг, оформлена книжкова виставка "Мандруємо ювілейною планетою", присвячена письменникам-ювілярам року. У цікавих ігрових формах проведено вікторину "Книжок незабутні чари", літературно-мистецьке свято "Книга - друг нам незамінний, друг улюблений ще з ранніх літ", на яке були запрошені учні 2а кл. 47 шк.

На свято були запрошені і родини читачів. Діти прийшли в костюмах улюблених книжкових героїв. Веселі та цікаві конкурси, літературна мандрівка, вікторина, бліц-турніри не залишили байдужими ні учасників змагання, ні вболівальників. З великим задоволенням діти згадували своїх улюблених письменників, їхні книги та літературних героїв. Під час заходу діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності.
1    2    3    Вперед>>

Інші події