Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Бібліотека ім.О.Радіщева. Події

Інші події          

Літературні години, присвячені творчості Всеволода Нестайка

У бібліотеці ім. О.Радищева з учнями 5-А, 5-Б класів та учнями 2-А та 3 класів ліцею №79 була проведена літературні години, присвячені творчості Всеволода Нестайка.

Всеволод Нестайко (30.01.1930)— беззаперечний класик сучасної української дитячої літератури. Три покоління українців зачитується талановитими творами відомого українського дитячого письменника.

Хто не знає цього сонячного українського письменника? Його твори добрі, світлі, з неповторними життєвими кумедностями, а подекуди з цікавими фантастичними елементами. Вони сповнені дитячої щирості і мудрості, вони – про важливе в усі часи – дружбу, добро, любов. Книжками Нестайка, написаними в дуже різних жанрах, зачитується вже не одне покоління читачів.

Та й взагалі, книжки Нестайка користуються великим попитом серед читачів. І в цьому немає анічогісінько дивного, адже в дитячого письменника Всеволода Зіновійовича Нестайка з його веселими, дотепними, мудрими повістями й казками десь під сотню виданих книжок, ціла авторська бібліотека!

Діти мали можливість більш детально познайомитися з творчістю В.Нестайка, переглянувши книжкову виставку “Віват, Тореадори”.

Обидві літературні години пройшли дуже весело і цікаво.
1    2    3    Вперед>>

Інші події