Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ЦБС Печерського району. Події

Інші події          

Книжковий Арсенал

31 травня 2018 р. бібліотекарі Печерської ЦБС відвідали одну з найяскравіших інтелектуальних подій року в Україні – VІII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал». На ньому понад 150 видавництв та нішевих проектів представили свої найкращі новинки, а дизайнери, ілюстратори, художники – виставкові проекти.

Майстер-класи, зустрічі з письменниками та видавцями, закордонні гості та інновації книжкового ринку – фестиваль, як завжди, виявився дуже цікавим і різноманітним. Бібліотекарі мали змогу ознайомитися з новим асортиментом книжок, поспілкуватися с відомими митцями, прийняти участь в презентаціях. Важливою частиною заходу став спецпроект «Бібліотечний простір», де присутні змогли обговорити те – якою має бути сучасна бібліотека і які кроки робляться на шляху до неї зараз.

Ну і звичайно, не обійшлося без різноманітних цікавинок – презентації нової книги Дена Брауна, під час якої відвідувачів фестивалю частували величезним тортом, 3D-прогулянок по світу лісових духів туконі від художниці Оксани Були, Книжкобуса та багатьох інших.Це було справжнє свято для бібліотечної душі!

1    2    3    4    5    Вперед>>

Інші події